Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLICARBONAT 2P 6MM UV 6X2,1 CLAR CAR

Număr anunț
DA40670012
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278,51 RON
Valoare atribuită
278,51 RON
Data publicării
19.06.2026 13:14
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 16:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278,51 RON

din 278,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.