Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse

Număr anunț
DA40661662
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
LEROY MERLIN ROMANIA SRL (CUI 16702141)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87,29 RON
Valoare atribuită
87,29 RON
Data publicării
18.06.2026 14:08
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87,29 RON

din 87,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.