Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE TERMICE

Număr anunț
DA40658111
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44621111-0 · Radiatoare pentru incalzire centrala, altele decat cele electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
212,88 RON
Valoare atribuită
212,88 RON
Data publicării
18.06.2026 11:28
Termen limită
23.06.2026 17:00
Data finalizării
18.06.2026 11:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,88 RON

din 212,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.