Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATII CURENTE BAI SALOANE CORP M CARDIOLOGIE 1
- Număr anunț
- DA40662965
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
- Furnizor / câștigător
- H.B.I. CONSTRUCT SRL (CUI RO15333925)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.793 RON
- Valoare atribuită
- 24.793 RON
- Data publicării
- 18.06.2026 15:13
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.793 RON
din 24.793 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro