Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLOMONESCU SMANTANA 30% 500G - 4BUC
- Număr anunț
- DA40666084
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58,52 RON
- Valoare atribuită
- 58,52 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 10:01
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58,52 RON
din 58,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro