Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie intretinere BR 07 XCA

Număr anunț
DA40663026
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA (CUI RO27338691)
Furnizor / câștigător
APAN SRL (CUI RO2258503)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.527,09 RON
Valoare atribuită
2.527,09 RON
Data publicării
18.06.2026 15:17
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.527,09 RON

din 2.527,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.