Ofertă refuzată
Cumpărare directă
legatorie,arhivare
- Număr anunț
- DA40594079
- Autoritate contractantă
- APAREGIO GORJ S.A. (CUI RO20415711)
- Furnizor / câștigător
- BAHTA PREST SRL (CUI 17711814)
- Cod CPV
- 79971000-1 · Servicii de legare si de finisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.355 RON
- Valoare finală
- 14.355 RON
- Data publicării
- 10.06.2026 11:20
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.