Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AAB4S4GM6T4 - Servicii de salvare acvatica - salvamar Strand Municipal Roman
- Număr anunț
- DA40639270
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- SANDU EDUARD-ŞTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38058425)
- Cod CPV
- 75252000-7 · Servicii de salvare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 16.06.2026 13:14
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.06.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.000 RON
din 18.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro