Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie piesa de mana craniotom Elan GA849 2507
- Număr anunț
- DA40649138
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.830 RON
- Valoare atribuită
- 4.252,26 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 12:32
- Termen limită
- 23.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.252,26 RON
din 3.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro