Ofertă acceptată Cumpărare directă

GPP DUMBRAVA MINUNATA ACHIZITIE ALIMENTE

Număr anunț
DA40512517
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOAN CIUREA (CUI 18260437)
Furnizor / câștigător
MOPAN SUCEAVA S.A. (CUI 34874331)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200,56 RON
Valoare atribuită
1.200,56 RON
Data publicării
29.05.2026 07:16
Termen limită
03.06.2026 17:00
Data finalizării
02.06.2026 07:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200,56 RON

din 1.200,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.