Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Grafalon X 1 Conc. Pt. Sol. Perf.
- Număr anunț
- DA40668821
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- KARDFARM WHOLESALES S.R.L. (CUI RO35068874)
- Cod CPV
- 33652300-8 · Imunosupresoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.852,60 RON
- Valoare atribuită
- 13.852,60 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 12:13
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.852,60 RON
din 13.852,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro