Ofertă acceptată Cumpărare directă

AC SERINGA / ACE SERINGA / ACE INJECTII (dimensiuni:G18, G20, G21, G22, G23, G25, G26, G27 ) EUROMED

Număr anunț
DA40670391
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25 RON
Valoare atribuită
25 RON
Data publicării
19.06.2026 13:38
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
19.06.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25 RON

din 25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.