- Număr anunț
- DA40515214
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE (SCDVV) IASI - ACTIVITATE ECONOMICA (CUI RO3418718)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163,16 RON
- Valoare atribuită
- 163,16 RON
- Data publicării
- 29.05.2026 10:06
- Termen limită
- 03.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.06.2026 07:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
163,16 RON
din 163,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro