Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cefort 1g-pulb.pt.sol.inj./perf. x 10ml x 10fl-Antibiotice RO
- Număr anunț
- DA40669013
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC OTELU ROSU (CUI 3228128)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.123,71 RON
- Valoare atribuită
- 4.123,71 RON
- Data publicării
- 19.06.2026 12:23
- Termen limită
- 24.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.06.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.123,71 RON
din 4.123,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro