Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de reparații ale subsistemului computer incorporat în echipamentele de comunicații Cybernetica

Număr anunț
DA40655830
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
KNOWLEDGE DESIGN UNIT SRL (CUI RO26344466)
Cod CPV
50333100-9 · Servicii de reparare si de intretinere a emitatoarelor radio (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
18.06.2026 09:50
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.