Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de refacere locală a carosabilului

Număr anunț
DA40673209
Autoritate contractantă
APA SERVICE SA (CUI 22131317)
Furnizor / câștigător
A.B.D. SYSTEM TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 40336019)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.837 RON
Valoare atribuită
19.837 RON
Data publicării
22.06.2026 09:36
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.837 RON

din 19.837 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.