Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEXANE 4000 UI (40 MG)/0,4 ML SOL INJ CT*50 SPR (ENOXAPARINUM)

Număr anunț
DA40671545
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33141550-0 · Heparina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.619,02 RON
Valoare atribuită
10.619,02 RON
Data publicării
19.06.2026 15:55
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.619,02 RON

din 10.619,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.