Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSUMABILE SPECTACOLE IUNIE

Număr anunț
DA40677341
Autoritate contractantă
Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
432,81 RON
Valoare atribuită
432,81 RON
Data publicării
22.06.2026 12:56
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

432,81 RON

din 432,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.