Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEAFA PORC DEZ.PR.VAC.IMP.KG,, COTLET PORC F.OS PR.VAC.IMP.KG, MICI TAVITA KG, FL.SALAU DE NIL 300/5

Număr anunț
DA40675611
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.279,13 RON
Valoare atribuită
6.279,13 RON
Data publicării
22.06.2026 11:31
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.279,13 RON

din 6.279,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.