Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fiasp FlexTouch 100UI/ml-sol.inj. in stilou inj.preumpl.x 3ml x 5-Novo Nordisk DK INSULINUM ASPART
- Număr anunț
- DA40650737
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33615100-5 · Insulina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 553,20 RON
- Valoare atribuită
- 553,20 RON
- Data publicării
- 17.06.2026 13:43
- Termen limită
- 22.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
553,20 RON
din 553,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro