Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun NIBP cu conectoare rapida, neinvaziva, 270 cm adult (Spacelabs Healthcare - SUA), 77701066,

Număr anunț
DA40673183
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
CHEMINST & INDUSTRY IMPORT EXPORT S.R.L. (CUI RO3149113)
Cod CPV
44165000-4 · Furtunuri, conducte ascendente si mansoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.619 RON
Valoare atribuită
15.619 RON
Data publicării
22.06.2026 09:35
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.619 RON

din 15.619 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.