Ofertă acceptată Cumpărare directă

MENTIUNE diploma a4

Număr anunț
DA40675920
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
Furnizor / câștigător
RISEBA FLOR S.R.L. (CUI RO15999134)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,25 RON
Valoare atribuită
371,25 RON
Data publicării
22.06.2026 11:46
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,25 RON

din 371,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.