Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA

Număr anunț
DA40663603
Autoritate contractantă
SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.824,14 RON
Valoare atribuită
2.838,63 RON
Data publicării
18.06.2026 16:09
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.838,63 RON

din 2.824,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.