Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Diverse Articole U.M. 01801/K Mestecanis

Număr anunț
DA40678512
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,83 RON
Valoare atribuită
555,83 RON
Data publicării
22.06.2026 13:49
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 13:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,83 RON

din 555,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.