Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reductor de presiune pentru apa potabila PN 16 DN 50, DN80

Număr anunț
DA40664545
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI RO14631150)
Cod CPV
42131000-6 · Robinete si vane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500,19 RON
Valoare atribuită
5.500,19 RON
Data publicării
19.06.2026 08:30
Termen limită
24.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500,19 RON

din 5.500,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.