Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set de schimb filtre si rasina statie purificare apa
- Număr anunț
- DA40677672
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ZAZYRO MEDICAL SERVICES SRL (CUI 32377700)
- Cod CPV
- 42912330-4 · Aparate de purificare a apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 13:10
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050 RON
din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro