Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica rola role celuloza 3 straturi 12.65m 12.65 m metri 60g 60gr 60g gr grame PARISS
- Număr anunț
- DA40676683
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234 RON
- Valoare atribuită
- 234 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 12:25
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
234 RON
din 234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro