Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie prosop rola role celuloza 2 straturi 679g 679gr 679 g gr grame 100m 100 m metri PARISS
- Număr anunț
- DA40676569
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TOPLITA (CUI 4367400)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.136 RON
- Valoare atribuită
- 2.136 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 12:20
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.136 RON
din 2.136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro