Ofertă refuzată Cumpărare directă

SOLUTIE RINGER STADA HEMOFARM 500 ML CT X 20FL SOL.PERF DCI COMBINATII

Număr anunț
DA40667743
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Caritas- Rosiorii de Vede (CUI 4568004)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.871 RON
Valoare finală
8.871 RON
Data publicării
19.06.2026 11:21
Data finalizării
22.06.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.