Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ADV1532820
- Număr anunț
- DA40673599
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
- Furnizor / câștigător
- ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
- Cod CPV
- 44410000-7 · Articole pentru baie si bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,12 RON
- Valoare atribuită
- 861,12 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 09:56
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
861,12 RON
din 861,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro