Atribuită Anunț de participare

Lucrari de constructii aferente proiectului "Reabilitarea infrastructurii de tramvai in Municipiul Iasi" cod SMIS 123696

Număr anunț
CN1010151
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
CONEST SA (CUI 1959695)
Cod CPV
45234126-5 · Lucrari de constructii de linii de tramvai (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.356.437,96 RON
Valoare atribuită
44.624.001,22 RON
Data publicării
30.03.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1021117
Termen limită
24.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 064-148316
Documentație de atribuire
DF1043587

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Asociați 1
MARI- VILA COM SRL CUI RO 5969799
Subcontractanți 4
DITO GROUP SRL CUI RO19074416
MIC DAS SRL CUI RO 14465952
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
CONEST SA CUI RO 1959695
Asociați 1
MARI- VILA COM SRL CUI RO 5969799
Subcontractanți 4
DITO GROUP SRL CUI RO19074416
MIC DAS SRL CUI RO 14465952

Valoare atribuită

44.624.001,22 RON

din 44.356.437,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.