Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pastile Cloramina 300 buc cutie tablete clorigene pret / cutie BICLOSOL

Număr anunț
DA40680213
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BISTRITA-NASAUD (CUI 7641428)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.865,60 RON
Valoare atribuită
5.865,60 RON
Data publicării
22.06.2026 15:08
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.865,60 RON

din 5.865,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.