Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUBOR DF - fertilizant foliar cu bor, ecologic, 17,2%

Număr anunț
DA40679832
Autoritate contractantă
R2981780 Statiunea de Cercetare - Dezvoltare pentru Pomicultura Constanta
Furnizor / câștigător
NOVA VISION CONSULTING S.R.L. (CUI 22089735)
Cod CPV
24430000-7 · Ingrasaminte de origine animala sau vegetala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.075 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
22.06.2026 14:46
Termen limită
27.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.