Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de masurat digital Pressol 23 295 870

Număr anunț
DA40649335
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
EXIMOD PNEUMATIC EXPERT (CUI RO8292)
Cod CPV
38540000-2 · Masini si aparate de testare si masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.027 RON
Valoare atribuită
1.027 RON
Data publicării
17.06.2026 12:40
Termen limită
22.06.2026 17:00
Data finalizării
22.06.2026 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.027 RON

din 1.027 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.