Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROTECTA 3 IN 1 EMAIL NEGRU 2.5 L
- Număr anunț
- DA40679491
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.203,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.203,36 RON
- Data publicării
- 22.06.2026 14:31
- Termen limită
- 27.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 22.06.2026 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.203,36 RON
din 1.203,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro