Atribuită Cumpărare directă

Cartuș toner Xerox Yellow cap. mare 106R03695 ptr. Phaser 6510 / Workcentre 6515, 4300pag OEM

Număr anunț
DA35345068
Autoritate contractantă
Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.230 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
27.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.230 RON