Atribuită Cumpărare directă

baterie, tipizat, spray vopsea,

Număr anunț
DA35353069
Autoritate contractantă
COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA (CUI 16063013)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.493,10 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.493,10 RON