Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telecomunicatii

Număr anunț
DA35360038
Autoritate contractantă
Municipiul Sacele (CUI 4317649)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
41.873,97 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.873,97 RON