Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS TONER BLACK HP CE285A 85A 285A 285 A COMPATIBIL 100% NOU HP LJ PRO P1102 P1105 M1132

Număr anunț
DA40491712
Autoritate contractantă
Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,80 RON
Valoare atribuită
157,80 RON
Data publicării
27.05.2026 11:06
Termen limită
02.06.2026 17:00
Data finalizării
02.06.2026 08:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,80 RON

din 117,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.