Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenata si revizie tehnica curenta ascensor persoane

Număr anunț
DA40514557
Autoritate contractantă
HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
Furnizor / câștigător
AMIR ASCENSOARE SERVICES SRL (CUI 34637289)
Cod CPV
50750000-7 · Servicii de intretinere a ascensoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.450 RON
Valoare atribuită
5.450 RON
Data publicării
29.05.2026 09:44
Termen limită
03.06.2026 17:00
Data finalizării
02.06.2026 08:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.450 RON

din 5.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.