Atribuită Cumpărare directă

Espressor manual Beko CEP5152B, 1200 W, 1.2 L, 15 bar, Cesti preincalzite, Argintiu/Negru

Număr anunț
DA35366921
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL VRANCEA (CUI 4298040)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39711310-5 · Filtre de cafea electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
352,93 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,93 RON