Atribuită Cumpărare directă

PRELUNGITOARE ELECTRICE

Număr anunț
DA35356391
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
RELEE SA (CUI 807150)
Cod CPV
31611000-2 · Cablaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
269.340 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

269.340 RON