Atribuită Cumpărare directă

Lamele 24x60mm si Lame de microscop Superfrost colorate

Număr anunț
DA35353213
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
LABORATORIUM LIFE SCIENCE SRL (CUI 29662316)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.420 RON
Data publicării
26.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.420 RON