Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED NEI 80 cm (32") 32NE4000, HD Ready, CI+ 4 buc

Număr anunț
DA35364111
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.445,36 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,36 RON