Atribuită Cumpărare directă

Carnet format A6 fata - verso 100 file coperta carton, perforate, Carnet format A5 fata - verso 100

Număr anunț
DA35366947
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
142,50 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
28.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,50 RON