Atribuită
Anunț de participare
Upgrade licente INFOCET pentru 480 de utilizatori si servicii de actualizare a aplicatiei si lansare in productie
- Număr anunț
- SCN1014652
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- INDUSTRIAL SOFTWARE SRL (CUI 10329907)
- Cod CPV
- 72540000-2 · Servicii de actualizare informatica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 252.100,84 RON
- Valoare atribuită
- 252.000 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 15:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1006763
- Termen limită
- 20.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021830
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA FORMULAR OFERTA-semnat.pdf.p7s
- Contract de servicii-semnat.pdf.p7s
- CS.pdf
- FisaDate_DF1021830.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
INDUSTRIAL SOFTWARE SRL CUI RO 10329907
Valoare atribuită
252.000 RON
din 252.100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro