Anulată
Anunț de participare
Achiziţie de echipament militar de epocă, 8 complete, ca urmare a Proiectului “Neamurile trăiesc şi devin eterne prin păstrarea memoriei eroilor lor” – NICOLAE IORGA – In memoriam eroilor jandarmi 1918-2018, cuprins în Programul Centenarului Marii Uniri 1918-2018, în vederea atribuirii unui contract pentru furnizarea de replici ale uniformelor militare din perioada 1850-1918.
- Număr anunț
- SCN1014643
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0251 Bucuresti (CUI 4192782)
- Cod CPV
- 18400000-3 · Imbracaminte speciala si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233.380 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 14:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1063620
- Termen limită
- 11.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1021989
Documente
Documentația de atribuire
- 4. Formulare-semnat.doc.p7s
- Caiet de sarcini_NEW-semnat.pdf.p7s
- Descrierea tehnica_NEW-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1021989.pdf
- lot 1 - uniforma 1-semnat.pdf.p7s
- lot 2 - uniforma 2-semnat.pdf.p7s
- lot 3 - uniforma 3-semnat.pdf.p7s
- lot 4 - uniforma 4-semnat.pdf.p7s
- lot 5 - uniforma 5-semnat.pdf.p7s
- lot 6 - uniforma 6-semnat.pdf.p7s
- lot 7 - uniforma 7-semnat.pdf.p7s
- lot 8 - uniforma 8-semnat.pdf.p7s
- Proiect contract echip epoca_0001_NEW-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 233.380 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Replică uniformă jandarm Moldova, gradul de „jandarm” (soldat),… | 59.400 RON | Anulat | — |
| 2 | Replică uniformă de soldat, jandarm pedestru, mare ţinută, mode… | 10.400 RON | Anulat | — |
| 3 | Replică uniformă de brigadier, jandarm călare, mare ținută, mod… | 77.120 RON | Anulat | — |
| 4 | Replică uniformă sergent, jandarm pedestru, mare ţinută, model … | 10.800 RON | Anulat | — |
| 5 | Replică uniformă sergent major, jandarm rural, ţinută zilnică, … | 8.800 RON | Anulat | — |
| 6 | Replică uniformă fruntaş, jandarm pedestru, ţinută de serviciu,… | 11.640 RON | Anulat | — |
| 7 | Replică uniformă locotenent, jandarm pedestru, ţinută de campan… | 8.800 RON | Anulat | — |
| 8 | Replică uniformă soldat, jandarm rural, ţinută de campanie, mod… | 46.420 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.