Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dispenser prosoape de hartie pliate, Identity, alb Lucart
- Număr anunț
- DA40743779
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 400 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 15:06
- Termen limită
- 06.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
400 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro