Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VITRINE FRIGORIFICE

Număr anunț
DA40736074
Autoritate contractantă
COMUNA SANPAUL (CUI 4323497)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
42513210-0 · Vitrine frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.867,77 RON
Valoare atribuită
4.867,77 RON
Data publicării
01.07.2026 08:52
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.867,77 RON

din 4.867,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.