Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet articole sportive - SALVAMONT

Număr anunț
DA40741379
Autoritate contractantă
Serviciul Public Judetean pentru Promovarea Turismului si Coordonarea Activitatii de SALVAMONT Bacau (CUI 31988145)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239,59 RON
Valoare atribuită
1.239,59 RON
Data publicării
01.07.2026 13:10
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239,59 RON

din 1.239,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.